O nas

WITAMY W RE/MAX SUNSET – MIĘDZYNARODOWEJ AGENCJI BIUR NIERUCHOMOŚCI W KOŁOBRZEGU!

Zainwestuj w Kołobrzegu, nad morzem Bałtyckim! Kołobrzeg znajduje się w ścisłej czołówce najczęściej odwiedzanych miast, wygrywa w rankingach na najczystsze plaże i rankingach na najlepsze miasto do życia w Polsce!

Znajdziemy dla każdego coś wyjątkowego!

W RE/MAX dążymy do sukcesu, wyznaczamy własny szlak, a inni za nami podążają, w rezultacie jesteśmy jedynym takim Biurem Nieruchomości na świecie. Wykorzystujemy szkolenia, technologie i narzędzia, by odmieniać sposoby, kupna i sprzedaży nieruchomości. Nasze pionierskie techniki biznesowe dają agentom możliwość skupienia się na potrzebach Klientów, zapewniając im uwagę, na jaką zasługują. Zwiększona efektywność i produktywność oznacza szybsze transakcje. W efekcie klienci kupują i sprzedają szybciej i mogą od razu wprowadzić się do swoich wymarzonych domów czy mieszkań.

RE/MAX SUNSET W KOŁOBRZEGU TO JEDNO Z PONAD 8500 BIUR NIERUCHOMOŚCI, ZRZESZAJĄCYCH PONAD 140.000 AGENTÓW, KTÓRE DZIAŁAJĄ W PONAD 115 KRAJACH ŚWIATA.

POMOŻEMY SPRZEDAĆ TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ
Zajmiemy się całym procesem transakcji, odciążymy Cię od stresu jaki towarzyszy samodzielnej sprzedaży oraz pozwolimy zaoszczędzić Twój czas. Przygotujemy profesjonalną ofertę, skompletujemy niezbędną dokumentację, zajmiemy się prezentacją nieruchomości i będziemy Cię reprezentować podczas negocjacji. Współpracujemy z agentami innych biur i w żaden sposób nie ograniczamy dostępu do nieruchomości.

Poznaj nasz zespół

technologia

Zaplecze technologiczne RE/MAX to przewaga jaką zapewniamy naszym klientom, agentom oraz franczyzobiorcom.

Know-how

System RE/MAX ma prawie 50 lat i skutecznie funkcjonuje na całym świecie. Dołącz do nas, a chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

wyłączność

Wszystkie oferty znajdujące się w portfolio agentów RE/MAX są ofertami ekskluzywnymi, dostępnymi tylko u pośredników z “Balonem” .

Zostań Agentem Nieruchomości RE/MAX w Kołobrzegu!

Dołącz do zespołu agentów nieruchomości RE/MAX Sunset, Biura Nieruchomości w Kołobrzegu. Spełnij swoje marzenia i sprzedawaj nieruchomości nad morzem! Staniesz się partnerem biznesowym biura, które działa w najbardziej rozpoznawalnej na świecie sieci agencji nieruchomości RE/MAX.

Masz pytania – zadzwoń:
+48 662 007 783, 94 358 29 45

RE/MAX Sunset
Kołobrzeg ul. Ratuszowa 12/ 4B
Kołobrzeg ul. Artyleryjska 22 (przy inwestycji Nova Baltica Kołobrzeg)

sunset@remax-polska.pl

Godziny otwarcia RE/MAX Sunset w Kołobrzegu
Poniedziałek – Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00