Kariera

WE ARE RE/MAX SUNSET !!!

Zostań Agentem Nieruchomości RE/MAX w Kołobrzegu!

Dołącz do zespołu agentów nieruchomości RE/MAX Sunset, Biura Nieruchomości w Kołobrzegu. Spełnij swoje marzenia i sprzedawaj nieruchomości nad morzem! Staniesz się partnerem biznesowym biura, które działa w najbardziej rozpoznawalnej na świecie sieci agencji nieruchomości RE/MAX.

Wymagania:

Optymizm i pozytywna energia.

Jeżeli uwielbiasz pracować, łatwo nawiązujesz przyjaźnie, zarażasz innych energią i zapałem – po prostu kochasz życie to praca w RE/MAX Sunset jest dla Ciebie!

Uczciwość, szerokie horyzonty, dojrzałość.

Uczciwi mówią prawdę i dotrzymują słowa. Dojrzali potrafią znosić napięcia a gdy przychodzą cudowne chwili cieszyć się sukcesem z radością. Jeżeli potrafisz walczyć o zwycięstwo według tych zasad to praca w RE/MAX Sunset jest dla Ciebie!

Odwaga, skuteczność w realizacji celów.

Wielu może mieć pozytywną energię, zapalać wszystkich dookoła, posiada zdolność podejmowania trudnych decyzji ale nie przekracza mety. Ludzie, którzy potrafią realizować cele, wiedzą, że w zwyciężaniu chodzi o wyniki.
Jeżeli potrafisz pokonywać przeciwności z odwagą, dążysz do realizacji celów to praca w RE/MAX Sunset jest dla Ciebie!

Pasja, pragnienie doskonalenia się.

Pasja to szczera i autentyczna ekscytacja pracą. Ludzie z pasją uwielbiają się uczyć, rozwijać, stawiają na jakość. Dają z siebie jeszcze więcej gdy inni dookoła nich robią to samo. Ludzie którzy mają pasję, nie ekscytują się wyłącznie pracą. Mają skłonność do pasjonowania się wszystkim.
Po prostu mają apetyt na życie. Jeżeli posiadasz pasję i chcesz się uczyć od 140 000 utalentowanych agentów na całym świecie, potrafisz szukać inspiracji to praca w RE/MAX Sunset jest dla Ciebie!

Drogi Mieszkańcu Kołobrzegu , Koszalina, Szczecina i okolic.

Czy Twój dom, mieszkanie nie jest najcenniejszą rzeczą jaką posiadasz? Czy szukasz zaufanego doradcy nieruchomości, zaangażowanego w negocjacje, doświadczonego, dotrzymującego słowa, dbającego o szczegóły, najlepszy marketing?

Z pomocą RE/MAX, największej sieci biur nieruchomości możemy pomóc Tobie znaleźć kupca na Twój dom, mieszkanie lub możemy pomóc znaleźć dom marzeń.

Agenci RE/MAX Sunset czekają na Ciebie!

Poznaj lepiej RE/MAX Sunset

Skontaktuj się z nami lub wyślij do nas swoje CV
RE/MAX Sunset
Kołobrzeg ul. Ratuszowa 12/1 lok. 4B

Masz pytania – zadzwoń
+48 662 007 783

Dołącz do RE/MAX Sunset